O mnie

Dominika Wójcik Fotograf Myślenice

Dominika Wójcik

Kilka słów o mnie

Witaj,

Mam na imię Dominika i chciałam Cię zaprosić do mojego świata fotografii. Świata pełnego kolorów, emocji, naturalności, delikatności oraz wzruszeń.

Zapytasz skąd fotografia i taki pomysł na życie? Odpowiem prosto – nie wyobrażam sobie, abym mogła robić coś innego. Pomysł na to, aby fotografować ludzi, ich życie i pasje, to co jest dla nich ważne, rodził się w mojej głowie kilka lat.

Odkąd pamiętam, zawsze miałam przy sobie aparat. Najpierw te najprostsze na kliszę potem pojawiały się bardziej zaawansowane modele. Zauważyłam, że fotografie które wychodzą z moich rąk sprawiają ludziom ogromną radość . Lubię tworzyć pamiątki w postaci fotografii, bo przecież nic tak nie cieszy oka, jak zdjęcie wyjęte po latach a na nim ludzie którzy są Nam bliscy i Ci, których już nie ma wśród Nas. Staram się pokazywać świat takim jaki jest, bez zbędnych dodatków i filtrów. Cenię sobie naturalność i swobodę.

Każda sesja jest dla mnie ogromną przygodą i uczy mnie nowych rzeczy. Układam sobie w głowie plan, szukam inspiracji i pomysłu na to, aby efekt końcowy w postaci zdjęć czy fotoalbumu był dla Ciebie jako klienta satysfakcjonujący. Szanuję zarówno swój jak i Twój czas dlatego staram się aby spotkania ze mną były w 110% wykorzystane kreatywnie. Podczas zdjęć zawsze towarzyszy mi drugi fotograf ( moja życiowa druga połówka ) dzięki czemu Wy dostajecie więcej , różnorodnych kadrów.

Nie lubię o sobie opowiadać , wolę zdecydowanie słuchać i obserwować no i robić zdjęcia, dużo zdjęć. Skoro jesteś już tutaj to znaczy , że Cię zainteresowałam swoją osobą więc teraz przejrzyj galerię zdjęć i umów się ze mną na sesję, masz do tego odpowiedni formularz, spotkajmy się i zróbmy razem coś naprawdę dobrego i pięknego.