dominika wojcik fotografia myslenice

fotografia myslenice dominika wojcikWitaj, mam na imię Dominika i chciałam Cię zaprosić do mojego świata fotografii. Świata pełnego kolorów, emocji, naturalności, delikatności oraz wzruszeń.

Pochodzę z Myślenic i jestem bardzo silnie związana z tym rejonem. Uważam,że mamy tutaj tak piękne okolice, że czasem, zamiast gnać gdzieś kilkaset kilometrów lub wspinać się na szczyty gór można ruszyć do lasu, który jest pod nosem, gdzie można wykonać piękną sesję fotograficzną dwójki zakochanych ludzi ( zajrzyj do galerii zdjęć ). Szanuję zarówno swój jak i Twój czas dlatego staram się aby spotkania ze mną były w 110% wykorzystane kreatywnie .

 Zapytasz skąd fotografia i taki pomysł na życie? Odpowiem prosto - nie wyobrażam sobie, abym mogła robić coś innego. Pomysł na to, aby fotografować ludzi, ich życie i pasje, to co jest dla nich ważne, rodził się w mojej głowie kilka lat.

Odkąd pamiętam, zawsze miałam przy sobie aparat. Najpierw te najprostsze na kliszę potem pojawiały się bardziej zaawansowane modele. Zauważyłam, że fotografie które wychodzą z moich rąk sprawiają ludziom ogromną radość , że chwile które złapałam na zdjęciu często umykały obserwowanym osobom. Lubię tworzyć pamiątki w postaci fotografii, bo przecież nic tak nie cieszy oka, jak zdjęcie wyjęte po latach a na nim ludzie którzy są Nam bliscy i Ci, których już  nie ma wśród Nas. Staram się pokazywać świat takim jaki jest, bez zbędnych dodatków, filtrów i innych upiększaczy). Cenię sobie naturalność i swobodę, nie zmuszam donie naturalnych poz oraz min.

Każda sesja jest dla mnie ogromną przygodą i uczy mnie nowych rzeczy. Układam sobie w głowie plan, szukam inspiracji i pomysłu na to, aby efekt końcowy w postaci zdjęć czy fotoalbumu był dla Ciebie jako klienta satysfakcjonujący. Od momentu wykonania zdjęcia, poprzez retusz, wydruk lub projekt fotoalbumu lub foto kalendarza jestem jedyną osobą, która pracuje z Twoimi zdjęciami, mam nad nimi pełną kontrolę więc możesz mi zaufać.

Nie lubię o sobie opowiadać , wolę zdecydowanie słuchać i obserwować no i robić zdjęcia, dużo zdjęć. Skoro jesteś już tutaj to znaczy , że Cię zainteresowałam swoją osobą więc teraz przejrzyj galerię zdjęć i umów się ze mną na sesję, masz do tego odpowiedni formularz, spotkajmy się i zróbmy razem coś naprawdę dobrego i pięknego.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ